...

صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما

---

---


---

 

 

معرفي فروشگاه كتاب:
كتب موجود در اين فروشگاه در رسته هاي مختلف دسته بندي شده است و شما مي توانيد با ورود به هر رسته عناوين مربوطه را مشاهده و يا از طريق كليك بر روي قسمت «مشاهده تمامي كتب در يك نگاه» ليست تمامي كتب موجود را بصورت يكپارچه ملاحظه فرماييد. همچنين به منظور دسترسي سريع و آسانتر مخاطبان به كتاب هاي مورد نظر سه نوع search پيش بيني شده است كه بر اساس عنوان ، مؤلف/ مترجم يا محتواي كتاب عمل مي كند. براي هر كتاب قسمتي تحت عنوان جزئيات بيشتر طراحي شده است كه با كليك بر روي آن مي توانيد اطلاعات كاملتري از آن كتاب بدست آوريد و در پايين آن صفحه نيز ساير عناوين مربوط به مؤلف يا مترجم را مشاهده نماييد.

راهنماي خريد:
براي خريد هر محصول مي بايست بر روي دكمه «خريد» كليك نماييد البته دقت داشته باشيد كه محصول مورد نظر شما حتماً موجود باشد. سپس پنجره اي باز مي شود كه تعداد سفارش خود را مي بايست در آن وارد نماييد. با كليك بر روي «تأييد» درخواست شما به سبد خريد اضافه مي گردد و شما مي توانيد با كليك بر روي ادامه خريد محصولات ديگر را نيز به سبد خريد خود اضافه نموده و وارد مرحله پرداخت وجه شويد.

پرداخت وجه:
پس از اينكه تمامي كتب مورد نظر خود را انتخاب نموديد مي توانيد روي گزينه پرداخت كليك نموده و به اين قسمت وارد شويد. ابتدا مي بايست مشخصات خود را جهت ارسال محصول به طور دقيق وارد و سپس يكي از سه روش پرداخت وجه را انتخاب و بر روي ثبت اطلاعات كليك نماييد. در نهايت تمامي اطلاعات و محصولات انتخابي شما به نمايش در مي آيد و با تأييد شما پيغام «سفارش شما ثبت گرديد» ظاهر مي گردد. در اين مرحله سفارش شما ثبت گرديده و منتظر اقدامات بعدي از طرف فروشگاه كتاب و نرم افزار خانه عمران باشيد.

روش هاي پرداخت وجه:
پرداخت وجه به هنگام تحویل
در اين روش ساكنين محترم شهر تهران مي‌توانند پس از اتمام عمليات خريد ، محتوي سبد خريد را از طريق پيك موتوري دريافت نموده و مبلغ خريد را به اضافه هزينه حمل به راكب پرداخت نمايند.

واريز به حساب
در اين روش پس از اتمام عمليات خريد ، هزينه ارسال با توجه به وزن سبد خريد محاسبه و از طرف فروشگاه بصورت تلفني به شما اعلام مي گردد كه اين مبلغ به خريد شما اضافه شده و مبلغ نهايي را ميباست به شماره حساب هاي زير واريز نماييد. بديهي است پس از واريز وجه بايد جهت اطلاع فروشگاه فيش بانكي را به شماره فاكس 84360 داخلی172 ارسال نماييد.
1. حساب جام به شماره 118970691 نزد بانك ملت شعبه انديشه سهروردي با كد 4/6811 به نام حميد اديبي.
2. حساب سپهر به شماره 0101955778004 نزد بانك صادرات شعبه سليمان خاطر با كد 3053 به نام حميد اديبي.
3. حساب سپرده به شماره 9-628263-800 نزد بانك پارسيان با كد 02/1033 به نام حميد اديبي.

مراجعه حضوری
در اين روش افرادي كه مايلند خريد خود را به صورت حضوری انجام دهند مي‌توانند در روزهاي عادی از ساعت 9 الی 19:30 و جمعه ها از ساعت10 الي 14به ساختمان آموزش خانه عمران واقع در ميدان آرژانتين بلوار بيهقي كوچه 14 شرقي پلاك 9 مراجعه نمايند و ضمن بازديد از فروشگاه ، كتب و نرم افزارهاي مورد علاقه خود را تهيه نمايند.

 
 

.

---

سه شنبه ٠٤ آذر ١٣٩٩