دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > معماری > کنفرانس ها و نمایشگاه ها   چاپ        ارسال به دوست

گشایش نمایشگاه نمای ساختمان

با حضور جمعی از اساتید معماری دانشگاه ها، گروه معماری گناوه و علاقمندان به معماری دومین نمایشگاه نمای ساختمان با رویکرد نماهای اجرایی – اقلیمی در گناوه گشایش یافت.به

نخستین نمایشگاه نمای ساختمان در سال گذشته توسط گروه معماری گناوه در استان بوشهر برگزار شد و این نمایشگاه نیز دومین نمایشگاه نمای ساختمان با رویکرد نماهای اجرایی – اقلیمی در گناوه است. دبیر اجرایی نمایشگاه نمای ساختمان گناوه اظهار داشت: در این نمایشگاه 20 اثر از آثار برتر معماران بومی گناوه در سال 92 که اجرایی شده یا در حال اجرا هستند، شرکت داده شده است.

پیمان اسفندیاری گفت: این نمایشگاه از 10 تا 16 اسفند به مدت یک هفته در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه واقع در بلوار مصلی در حال برگزاری است.

اسفندیاری بیان داشت: در این نمایشگاه آثاری که در محدوده شهری گناوه اجرا شده و به تایید نظام مهندسی ساختمان نمایندگی گناوه رسیده اند، به معرض دید عموم گذاشته شده است. وی ادامه داد: تاکید اصلی در این نمایشگاه بر روی رویکرد اجرایی – اقلیمی و مصالح متناسب با آب و هوای شهرستان گناوه بوده است.

اسفندیاری اضافه کرد: آثار ارائه شده در این نمایشگاه مربوط به طرح های یکسال اخیر گروه معماری گناوه و از این آثار 8 اثر متعلق به آقایان و 12 اثر نیز مربوط به بانوان معمار است. وی تصریح کرد: در ضمن برگزاری این نمایشگاه کارگاه آموزشی معماری با حضور اساتید دانشگاه های استان و مهندسان معماری با تجربه برای دانشجویان معماری برگزار می شود.

اسفندیاری خاطر نشان ساخت: در برگزاری این نمایشگاه اداره راه و شهرسازی شهرستان گناوه، مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه و شهرداری بندر گناوه در کنار ما مشارکت دارند. دبیر اجرایی نمایشگاه نمای ساختمان گناوه در پایان گفت: داوری آثار برگزیده نمایشگاه نمای ساختمان گناوه در روز جمعه 16 اسفندماه با حضور اساتید برجسته معماری استان برگزار خواهد شد.


١٠:٠١ - يکشنبه ١١ اسفند ١٣٩٢    /    شماره : ١٢٦٤٨    /    تعداد نمایش : ١٥٧٢


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1392/12/12 9:44
0
0
کمتر نمایشگاهی با موضوع طراحی نمای برگزار میشه.. باتید از انرژی و تخصص معمارا توی چنین زمینه هایی استفاده بشه..
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروجپاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل