دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > معماری > کنفرانس ها و نمایشگاه ها   چاپ        ارسال به دوست

کنفرانس گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع

پنجمین کنفرانس بین‌المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع از 20 تا 22 خرداد سال آینده در محل پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار خواهد شد.

پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع که بزرگترین اجتماع علمی و فنی مهندسان تاسیسات کشور محسوب می شود، از 20 تا 22 خرداد سال آینده در محل پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار خواهد شد.

این کنفرانس در سطح کنفرانس های مطرح منطقه خاورمیانه قرار دارد و یکی از مهمترین کنفرانس های مهم داخلی در زمینه تاسیسات ساختمانی است که در آن بیش از 500 کارشناس و محقق اعم از مهندسان مشاور، پیمانکاران تولید و تامین کنندگان تجهیزات و سیستمهای تاسیساتی، کارفرمایان دولتی و مدیران صنعتی حضور خواهند یافت.

چهار دوره کنفرانس بینالمللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع، طی سال های گذشته با موفقیت و با استقبال کارشناسان و صاحبنظران برگزار شده است و دوره پنجم این رویداد نیز از سوی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، دانشگاه تربیت مدرس و جامعه الکترونیکی مهندسان مکانیک ایران و با مشارکت برنامه محیط زیست ملل متحد (UNEP) از 20 تا 22 خرداد سال آینده در قطب تحقیقاتی صنعت نفت کشور برگزار خواهد شد.

دبیر علمی پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع با تاکید بر اینکه در برگزاری این کنفرانس تلاش شده از همه ظرفیت‌های علمی کشور بهره گیری شود، گفت: ظرفیتها و توانمندیهای فراوانی در بین محققان داخلی در حوزه تاسیسات ساختمانی وجود دارد و در تلاش هستیم که این کنفرانس بستری برای ارائه این پتانسیلها و ایجاد فضایی برای شبکه های تحقیقاتی باشد.

مهدی معرفت افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، تلاش می کنیم در این رویداد مهم، بنگاههای صنعتی و تحقیقاتی؛ متخصصین و دانشمندانی را که برای حل مشکلات تکنولوژیک خود به آنها نیازمندند را یافته و تعامل موثری بین این دو قشر ایجاد شود.

دبیر اجرایی پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع نیز با بیان اینکه در این سلسله کنفرانس ها هر ساله طیف گسترده ای از مشارکت کنندگان حضور می یایند، گفت: در اطلاع رسانی این کنفرانس بسیار تلاش کرده ایم که در همه استانهای کشور حضور فعالی داشته باشیم و این همایش صرفا منحصر پژوهشگران و کارشناسان پایتخت نباشد. لذا هرساله شاهد حضور شرکت کنندگان از سازمانها و شرکت‌های متنوع با دیدگاه‌ها و رویکردهای متفاوتی از سراسر کشور هستیم و باور داریم که دوره پنجم، با توجه به پیش بینی های بعمل آمده رویداد با شکوه‌تری باشد.

علی شالباف افزود: یکی از ویژگی‌های برجسته کنفرانس های بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع که آن را از سایر رویدادهای مشابه در داخل کشور متمایز کرده، استقبال و پذیرش آن در فراتر از مرزهای کشور است.

وی با بیان اینکه علاقمندی انجمن مهندسان تهویه مطبوع ترکیه و پاکستان و نیز مشارکت برنامه محیط زیست ملل متحد با دبیرخانه این کنفرانس، گواهی قاطع بر این ادعاست، افزود: همچنین تفاوت درنوع نگاه مشارکت کنندگان در هر سطحی، از دیگر بارزه های چشمگیر این کنفرانس است. شالباف اضافه کرد: ما همواره تلاش کرده ایم در توسعه و بلوغ صنعت تاسیسات کشور گام برداریم و معتقدیم این کنفرانس می-تواند در بالندگی حرفه ای ما نقش بسیار مهمی ایفا کند.

دبیر اجرایی پنجمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع گفت:این کنفرانس را محل تعامل همه دست‌اندرکاران و بازیگران صنعت می¬دانیم زیرا بدون حضور همه ذینفعان، امکان ایجاد فضایی برای نوآوری تکنولوژیک و رشد خلاقیت وجود نخواهد داشت.

این کنفرانس همچون دوره های پیشین شامل ارایه مقالات علمی، سخنرانی‌های کلیدی، نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه تخصصی جانبی است و گروه های صنعتی ایران رادیاتور، بوتان، گیتی پسند شرکت تهویه، شرکت صنعتی شوفاژ کار و شرکت مهندسی پاژندپاد تاکنون حامیان این رویداد بین المللی خواهند بود.
 


٠٩:٥٦ - دوشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٢    /    شماره : ١٢٧٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروجپاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل