...

صفحه اصلی | درباره ما | تماس با ما


سایت جدید

صفحه اصلی > سایت قدیمی > انتشارات و سالنامه > سالنامه دستیار مهندس 


 

 

 

خانه عمران تنها مجری سالنامه‌های تخصصی صنعت ساختمان در کشور

 از سال 1383 تا کنون

دستيار مهندس اثري ثبت‌شده توسط مؤسسه تحقيق و توسعه خانه عمران است. بديهي است كليه حقوق طراحي و محتويات سالنامه و همچنين ضمائم آن متعلق به اين مؤسسه بوده و كپي‌برداري از آن به هر شكل ممنوع مي‌باشد. ضمناً سوءاستفاده از عنوان دستيار مهندس يا نام خانه عمران نيز پيگرد قانوني به‌دنبال خواهد داشت.
هدف اصلی از تهیه این اثر، ارتقای کیفی خدمات مهندسی، بهبود ساخت و سازها و ترویج مقررات ملی ساختمان از طریق ارائه کاربردی‌ترین اطلاعات و متداول‌ترین جداول فنی مورد نیاز متخصصان حوزه ساختمان و تأسیسات در یک مجموعه بوده است. از آنجایی که محتویات فنی دستیار مهندس از منابع معتبر استخراج و با دقت کافی درج شده است، لذا به‌عنوان یک مرجع مطمئن قابل استفاده بوده و مخاطبان می‌توانند در کمترین زمان و بدون نیاز به جستجو در مراجع و منابع متعدد به‌خواسته‌های فنی خود دست یابند.

ويژگي‌ها و شاخصه‌ها:

تقویم ویژه با درج نکات فنی و پیام های مهندسی

بیش از 140 صفحه اطلاعات و جداول کاربردی

امکان حک آرم بر روی جلد

امکان درج صفحات اختصاصی و تبلیغاتی

امکان سفارش کیف مخصوص

امکان سفارش جلد اختصاصی

CD ضمیمه (اختیاری) شامل بانک های اطلاعاتی در صنعت ساختمان

حاوی کاربردی ترین واژه های تخصصی انگلیسی و ترجمه آن

درج تجربیات کلیدی در مدیریت و عوامل موفقیت

 

 


 

 

 

مخاطبان
این سالنامه به‌عنوان یک مرجع فنی کاربردی برای کلیه فعالان صنعت ساختمان، اعم از مهندسان ناظر و طراح، مجریان، کارفرمایان، مدیران پروژه‌ها و تمامی مهندسان و تکنسین‌های عمران، برق، مکانیک و معماری قابل بهره ‌برداری می‌باشد.

مشتریان سالنامه
همه ساله صدها شرکت ساختمانی و سازمان از جمله سازمان های نظام مهندسی بسیاری از شهرستانها و استانها اقدام به سفارش سالنامه خانه عمران می نمایند که خوشبختانه با توجه به ارتقا کیفیت و تنوع سالنامه های خانه عمران ،هرسال شاهد رشد چشمگیر تعداد متقاضیان بوده ایم.

در صورت تمايل به خريد يا سفارش سالنامه‌هاي اختصاصي خانه عمران، لطفا با شماره تلفن 84360 - 021 واحد سالنامه تماس حاصل فرماييد.

   

 

 
 

 

 
.

دعوت به همکاری

امور نمایندگی ها

سالنامه

افتتاح نمایندگی سمنان

مشاوره با واحد پذیرش

تخفیف ثبت نام اینترنتی

نشریه الکترونیکی خانه عمران

سه شنبه ٠٤ آذر ١٣٩٩